Zateplení svépomocí

Zateplení svépomocí

Ještě platí, že jsme národ kutilů. Mnoho českých domácností si spoustu věcí umí udělat svépomocí, tohle je jedna z nich. Zateplení interiéru pomocí ABAMALU je to nejjednodušší, nejúčinnější a zároveň cenově nejlepší. Mnoho našich stávajících klientů, kteří si již udělali interiérové zateplení svépomocí, je starších 50 let. Ano, skutečně si zvládnete zateplit svůj dům, chatu nebo byt úplně sami a k tomu získat všechny výhody, které naše řešení nabízí. Samozřejmě můžete zapojit i rodinu, jako to udělalo mnoho našich klientů :-)

Kromě samotného zateplení získáte na ošetřených plochách i trvalou ochranu proti plísním a vlhkosti. ABAMAL je totiž skvělý na likvidaci tepelných mostů. Tvoří celistvý a jednolitý povrch, nikde žádná škvírka ani spára. 

Díky jeho klíčové vlastnosti, tedy odrazivosti, oceníte jeho vlastnosti nejen v zimě, ale i v létě, když klimatizujete. Radikálně zvýšíte efektivitu klimatizace a můžete snížit její výkon. Tím výrazně přiškrtíte své výdaje za energie. Nejde tedy jen o zateplení, ale řešení mnoha dalších, častých problémů, které české domácnosti trápí. 

ABAMAL totiž funguje na bázi odrazivosti. Proto Vám odrazí zpět nejen teplo, ale i zimu. Tento princip je vysvětlen ve videu níže.

Jaké plochy doporučujeme ošetřit?

  • veškeré obvodové zdi
  • stropy
  • mezery mezi okenními rámy a zdí 

Pár základních pravidel:

  • vždy dodržet aplikační manuál, který je součástí každého balení. Případně si ho stáhněte zde
  • vyvarovat se aplikačním chybám, které jsou uvedeny zde
  • kupovat vždy jen originální ABAMAL, přímo od jeho výrobce nebo certifikovaných distributorů a na to můžete použít odkaz níže (stačí kliknout na kyblík s ABAMALEM níže)
  • vybrat správnou penetraci a ABAMAL, který potřebujete
  • 5l ABAMALU Vám vystačí cca na 20m2 (příklad: potřebuji ošetřit 100m2 plochy, potřebuji tedy 25l ABAMALU)


GrantBanner

Výše odkaz přímo do originálního e-shopu výrobce

Klienti v akci - fotogalerie

Zvládnete to!

Nemusíte se bát. Stačí opravdu jen dodržet návod a mít trošku šikovné ruce. Nemusíte všechny plochy dělat najednou, klidně si to rozvrhněte. Výhodou právě je, že nemusíte dělat celou plochu najednou, klidně jednu stěnu po druhé a strop až nakonec.

Zdroj: YouTube kanál výrobce AlphaCzech

Zdroj: YouTube kanál výrobce AlphaCzech

Chcete vědět víc? Napište nám.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.

GrantEnergy s.r.o. IČ: 06865577

Drnovská 145/49,

Ruzyně, 161 00 Praha 6

T: (+420) 774 145 466

E: info@grantenergy.cz