REFLEXNĚ IZOLAČNÍ NÁTĚRY PRO PRŮMYSL

Jak to funguje?

Reflexně izolační nátěrové hmoty THRcoating ALPHA nacházejí čím dál větší uplatnění v energetice, teplárenství a různých jiných odvětvích průmyslu. Nátěry lze aplikovat bez odstávky provozu do +220 °C, kdy tenká vrstva nátěru dokáže nahradit i několik desítek centimetrů klasické izolace. Zároveň tyto nátěrové hmoty lze použít v rámci bezpečnosti práce a chrání pracovníky před popáleninami nebo jinými úrazy.

Aplikace nátěrové hmoty je možná i na místa, kde při provozu dochází k následné kondenzaci vodní páry. Nátěrová hmota zabraňuje tvorbě kondenzované vody na povrchu zařízení nebo objektu. Zároveň tím zabraňuje následné degradaci povrchu rzí.Veškeré nátěrové hmoty THRcoating ALPHA jsou zdravotně nezávadné, ekologické, vodou ředitelné a přispívají ke snižování uhlíkové stopy. Svým složením jsou šetrné k životnímu prostředí, odolávají UV záření, jsou nehořlavé a snižují tepelné ztráty.

Veškeré nátěrové hmoty THRcoating ALPHA jsou zdravotně nezávadné, ekologické, vodou ředitelné a přispívají ke snižování uhlíkové stopy. Svým složením jsou šetrné k životnímu prostředí, odolávají UV záření, jsou nehořlavé a snižují tepelné ztráty.

Průmyslové nátěry

Průmysl

ALPHA ANTICONDENS

Průmysl

ALPHA PRIMER

Průmysl

ALPHA FROZEN

Průmysl

ALPHA TOP

Průmysl

ALPHA TEMPER

GrantEnergy s.r.o. IČ: 06865577

Drnovská 145/49,

Ruzyně, 161 00 Praha 6

T: (+420) 774 145 466

E: info@grantenergy.cz