Vlhko a plísně nemají šanci

Konec plísním v domácnosti!

Představte si, že dokážeme zlikvidovat plísně a nadbytečnou vlhkost ve Vaší domácnosti už po jednom jediném dni. Že ráno přijedeme a večer už žádné plísně neuvidíte a sami pocitově poznáte, že i nadbytečná vlhkost je mnohem nižší. Že už večer si budete moci užít pocit čisté a bezpečné domácnosti. Že to není možné? Ale je ... tepelně izolační nátěr Abamal to dokáže!

Kde se vlastně bere problém s plísněmi a vlhkostí v domácnosti, za který se většina lidí stydí a co nám způsobuje? Vaše domácnost má některé neduhy, které je způsobují. K těm nejčastějším patří konstrukční nedostatky (nekvalitní provedení stavebních prací, nekvalitní projekt, tepelný most, zatékání) nebo nevhodné užívání domácnosti (nedostatečné větrání, nerovnoměrné nebo nedostatečné vytápění, vaření bez zapnuté digestoře, sušení prádla, sprchování a jiné). K těm méně častým patří havárie vodovodu ve zdi, vzlínání spodní vody nebo soused. Paradoxně se v poslední době setkáváme s plísněmi hlavně v novostavbách.  

A co teprve vaše zdraví? A zdraví vašich dětí? Žít dlouhodobě v chladných prostorech, kde je vyšší vlhkost a jsou tam plísně, to vašemu zdraví rozhodně neprospívá. Přibývají zdravotní problémy, jste častěji nemocní. Léky a absence v práci Vás stojí další peníze. Vaše děti mají častěji kašel, rýmu a chřipku. Může se jim vytvořit i astma a alergie, které budou mít na celý život. Zásadní dopad může být i na celkový imunitní systém vašich dětí.

Ale nebojte se, opravdu drtivá většina příčin plísní a vlhkosti je řešitelná velmi snadno, a to jedním mailem nebo telefonátem. Ano, opravdu nám stačí napsat nebo zavolat. Přijedeme a vyřešíme příčinu Vašich problémů s vlhkostí a plísněmi. Nebudeme řešit jen důsledek. Už žádné postřiky Savem, žádné "chytré houby" apod. To jsou všechno jen krátkodobá řešení důsledků. 

Zkrátka umíme to mnohem snadněji a daleko komfortnějším způsobem pro naše klienty!

  • ošetření a likvidaci plísní dokážeme dělat i po částech. Třeba jen jednu problematickou stěnu, strop nebo jednu místnost s ohledem na Vaše finanční možnosti
  • realizace je mnohem snadnější, pro majitele/uživatele nemovitosti komfortní a rychlá
  • není potřeba stavební povolení, je potřeba jen s námi domluvit termín
  • efekt likvidace klienti zažijí ještě týž den, kdy provedeme aplikaci
  • vedlejším pozitivním efektem je, že ošetřené místo se stane zatepleným místem Vaší domácnosti, což zvýší Váš komfort bydlení
  • likvidujeme plísně a vlhkost navždy! Už žádná provizorní řešení
  • Česká, patentovaná technologie s veškerými zkouškami a certifikáty

Používáme českou, patentovanou a řádně certifikovanou technologii

Tato technologie se již desítky let úspěšně používá v průmyslu. V současné době pouze jeden výrobce na světě však tuto technologii upravil a zdokonalil i pro použití ve stavebnictví a domácnosti. Technologie se upravovala pro toto použití 4 roky, v úzké spolupráci výrobce a dvou českých vysokých škol. 

Efektivně zabraňuje vzniku plísní a usazování nečistot. Povrch je navíc antibakteriální a omyvatelný. 

Celá technologie použitých materiálů je zdravotně nezávadná, ekologická, vodou ředitelná a přispívá ke snižování uhlíkové stopy. Svým složením je šetrná k životnímu prostředí, odolává UV záření, je nehořlavá, snižuje tepelné a energetické ztráty. Celý proces je velmi rychlý a  bez zápachu.

Vše jednoduše vysvětleno v následujícím videu.  

Zdroj: YouTube kanál výrobce AlphaCzech

Reference

Plíseň v bytě Praha 10

V našem panelákovém bytě nás trápí plísně na severní i jižní straně našich pokojů. Narazili jsme na vnitřní zateplení tepelně izolačním nátěrem a rozhodli jsme se situaci řešit tímto způsobem. Povrch ošetřené zdi je nyní příjemně teplý a suchý, takže jsme vyřešili problém s plísněmi a zároveň i méně topíme.

Kateřina, Praha 10

Realizace provedena během jednoho dne. Ošetřena kritická místa a jejich okolí. Prohlídka termokamerou, odhalila tepelné mosty v místech výskytu plísní. Ošetřením byly všechny tepelné mosty eliminovány,

Prosinec 2023

Plíseň a vlhkost na nezateplené zdi Přerov nad Labem

V rohu nezateplené místnosti se nám bohužel vyskytla plíseň. Hledala jsem řešení, které bude dlouhodobé. Tepelně izolační nátěr výrazně zvýšil povrchovou teplotu zdí, takže plíseň už nás trápit nebude a máme i zatepleno. Jsem překvapena, jaký teplotní rozdíl je mezi zdí bez tohoto nátěru a s tímto nátěrem. Děkujeme. 

Venuše, Přerov nad Labem

Realizace provedena během jednoho dne. Zateplení provedeno na místech, která určila kontrola termokamerou naším technikem.

Říjen 2023

Nepříjemný chlad v již zetepleném podkroví Praha 5

V našem domě nás trápil nepříjemný chlad v podkrovních místnostech, který procházel stropem zateplený minerální vatou o tloušťce 18 cm mezi krokvemi. Hledali jsme řešení, které by nám pomohlo, uvažovali jsme o přidání radiátorů do pokojů. Nakonec jsme se rozhodli pro zateplení problémových míst tepelně izolačním nátěrem. Byli jsme překvapeni, jak rychle se změnila teplotní pohoda v místnosti ještě před tím, než izolační nátěr stačil zcela vyschnout a získat 100% funkčnost. Pánové odvedli velmi dobrou práci, uklidili po sobě, ale hlavní je, že teď máme v místnostech úplně jiné teplo, už tam není zima a chlad. Přidání radiátorů do místností už není třeba. 

Petr, Praha 5

Realizace provedena během dvou dní. Zateplení provedeno na místech, která určila kontrola termokamerou naším technikem. Bylo jich nalezeno několik a všechna místa byla ošetřena. 

Listopad 2023

Trápí Vás vlhko a plísně? Napište nám. 

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.

GrantEnergy s.r.o. IČ: 06865577

Drnovská 145/49,

161 00 Praha 6

(+420) 774 145 466

info@grantenergy.cz

Jsme členy asociace