Zateplení fasády

Zateplení fasády

Představte si, že existuje řešení zateplení fasády Vašeho domu, které v zimě zabrání odchodu Vašeho tepla z domu ven a v létě chrání Váš dům před přehříváním zvenku. Zkrátka v zimě nepustí teplo ven z domu a v létě nepustí dovnitř vedro. Dokonce odrazí 98% UV záření, které Vaší fasádě také moc neprospívá. Třešničkou na dortu je mnohem nižší cena, než za kterou dnes lidé zateplují standartními postupy. Za menší peníze tedy mnohem více muziky. 

Naše technologie fasádního zateplení reflexně izolačním nátěrem je vhodná pro jakoukoliv nemovitost, včetně památkově chráněných objektů. Takže jistě i pro tu Vaší. Jeho největší devizou je cena. Běžné vnější zateplení stojí od 2.200,- Kč za jeden metr čtvereční a výše. Naše fasádní technologie je minimálně o třetinu levnější a šetří i další výdaje. 

Naše řešení je nejen levnější, ale má i mnoho dalších výhod. Navíc není potřeba řešit stavební povolení, přidělávat nosné konstrukce, vrtat do fasády, přežít dlouhou realizaci, prach a všechny neduhy. To vše s námi nemusíte! Tvoříme celistvý a jednolitý povrch zateplení, takže žádné tepelné mosty. Pokryjeme vše, včetně všech skulin, ohybů, rohů, balkonů a lodžií, prostory mezi rámem oken a konstrukcí domu atd. což klasická řešení ani neumožňují. Můžeme dělat realizaci i po částech, dle Vašich finančních možností a přesto okamžitě poznáte efekt zateplení!

  • zateplení dokážeme dělat i po částech. Třeba jen jednu problematickou stěnu nebo střechu, dokážeme tedy vše naplánovat i dle Vašich finančních možností
  • realizace je mnohem snadnější, pro majitele/uživatele nemovitosti komfortní a rychlá
  • není potřeba stavební povolení, je potřeba jen s námi domluvit termín
  • efekt zateplení klienti cítí ještě týž den, kdy provedeme aplikaci
  • cena je obvykle poloviční oproti klasickým řešením (polystyren, vata apod.) 
  • v létě chrání proti přehřívání interiéru. V zimě zvyšuje Váš tepelný komfort a šetří Vaši peněženku úsporou na topení nebo v létě za klimatizaci
  • co jiní dělají v centimetrech, to my umíme v milimetrech
  • Česká, patentovaná technologie s veškerými zkouškami a certifikáty

Názorné ukázky dalších klíčových vlastností reflexně-tepelně izolačních nátěrů ALPHA CZECH, které používáme.

Zdroj: YouTube kanál výrobce AlphaCzech

Zdroj: YouTube kanál výrobce AlphaCzech

Používáme českou, patentovanou a řádně certifikovanou technologii

Tato technologie se již desítky let úspěšně používá v průmyslu. V současné době pouze jeden výrobce na světě však tuto technologii upravil a zdokonalil i pro použití ve stavebnictví a domácnosti. Technologie se upravovala pro toto použití 4 roky, v úzké spolupráci jejího výrobce a dvou českých vysokých škol. 

V letních měsících tato technologie je schopna odrazit většinu slunečního záření zpět do atmosféry, a tím zabraňuje přehřívání objektu. V zimních měsících naopak brání únikům tepla z interiéru ven a odráží ho zpět do interiéru. Tím snižuje náklady nejen na vytápění, ale i při chlazení interiérů. Navíc zabraňuje vzniku plísní a usazování nečistot.

Celá technologie použitých materiálů je zdravotně nezávadná, ekologická, vodou ředitelná a přispívá ke snižování uhlíkové stopy. Svým složením je šetrná k životnímu prostředí, odolává UV záření, je nehořlavá, snižuje tepelné a energetické ztráty.

Zateplení touto technologií vykazuje srovnatelnou úsporu energie jako při zateplení objektu polystyrenem o tloušťce až 24 centimetrů. Cena je přitom mnohem nižší. Další výhodou je, že nepotřebujete stavební povolení a žádné stavební úpravy. Celý proces zateplení objektu je velmi rychlý a mnohem levnější.

Níže ve videu je popsána technologie, kterou používáme.

Zdroj: YouTube kanál výrobce AlphaCzech

Reference

Zateplení a revitalizace fasády Praha

Zateplení fasády reflexně izolačním nátěrem je ideální řešení pro snížení nákladů na vytápění a zamezení tvorbě plísní přímo na fasádě. Plochu kterou vidíte na fotografiích jsme bez hluku a nepořádku měli za pár dnů zateplenou. Proběhla také oprava soklu, který jsme řádně oškrábali a naštukovali. V tomto případě jsme museli použít lešení, které jinak není nutné, tento objekt se nachází ve vnitrobloku kam jsme se s žádnou plošinou bohužel nedostali.

Proč se zateplovalo? Objekt trpí na velkou míru tepelných mostů a výrazný únik tepla. Reflexně izolační nátěr díky svým izolačním vlastnostem a principu funkčnosti tento problém odstraní. Po této aplikaci nebude z objektu unikat teplo, ale o reflexně izolační nátěr se tepelné molekuly odrazí zpět do zdiva a interiéru. Zdivo se tak bude lépe prohřívat a tepelné mosty vymizí.

To je rozdíl, že? Je to nátěr!

Chcete zateplení? Napište nám.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.

GrantEnergy s.r.o. IČ: 06865577

Drnovská 145/49,

161 00 Praha 6

(+420) 774 145 466

info@grantenergy.cz

Jsme členy asociace